Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Yeni Nesil Telefon Görüşmeleri

  Yeni nesil telefon görüşmeleri hakkında en güncel bilgileri ve ipuçlarını bulabileceğiniz kaynak. Telekomünikasyon dünyasındaki yenilikler burada!

  Yeni nesil telefon görüşmeleri

  Telefon görüşmeleri, Nokia tarafından geliştirilen sürükleyici ses ve video teknolojisi ile bir üst seviyeye taşınıyor. Reuters’ın haberine göre, Nokia’nın CEO’su Pekka Lundmark, bu yeni teknolojiyi kullanarak etkileşimleri daha gerçekçi hale getiren bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

  3D Ses Deneyimi

  Mevcut akıllı telefon görüşmelerinde kullanılan monofonik ses teknolojisinin aksine, yeni teknoloji 3D ses özelliği sayesinde, görüşme yapan kişilerin karşısındaki kişiyi sanki oradaymış gibi hissetmelerini sağlıyor. Bu sayede ses ve görüntü kalitesi önemli ölçüde artırılıyor.

  Görüşme Finlandiya’nın Dijitalleşme ve Yeni Teknolojiler Büyükelçisi ile Gerçekleştirildi

  Görüşme Finlandiya’nın Dijitalleşme ve Yeni Teknolojiler Büyükelçisi Stefan Lindström ile birlikte gerçekleştirildi. Nokia Teknolojiler Başkanı Jenni Lukander, bu teknolojinin artık standart hale geldiğini ve şebeke sağlayıcıları ile telefon üreticilerinin bu teknolojiyi ürünlerinde kullanabileceklerini belirtti.

  Konferans Görüşmelerinde de Kullanılacak

  Nokia Technologies ses araştırmaları başkanı Jyri Huopaniemi, sürükleyici ses teknolojisinin kişiden kişiye yapılan görüşmelerin yanı sıra, konferans görüşmelerinde de kullanılabileceğini vurguladı. Bu teknoloji, yaklaşmakta olan 5G Advanced standartlarının bir parçası olup, lisanslama fırsatları ile gelecekte daha geniş bir kullanıma sunulması hedefleniyor.