Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Yandere Simulatör: Okulda Geçen Cinayet Oyunu

  Yandere Simulatör, okulda geçen bir cinayet oyunudur. Bu oyunda, oyuncular bir yandere kızı kontrol eder ve okuldaki rakiplerini ortadan kaldırmak için taktikler geliştirir. Cinayetler, entrikalar ve sürükleyici bir hikaye sizi bekliyor!

  Yandere Simulatör, okulda geçen

  Bir lisede geçen ve oyuncunun görevi, okuldaki tüm rakiplerini tek tek öldürmek olan bir simülasyon oyunu son günlerde giderek popüler hale gelmeye başladı. Yandere Simulatör, bir anime karakterinin hastalıklı duygularla sevdiği erkeğe yaklaşan diğer kızları öldürmesi ve cinayete ait tüm delilleri yok etmesi konu ediliyor.

  Japonca bir terim olarak “yandere”, takıntılı olduğu kişiye ulaşmak için her şeyi yapabilecek, gerekirse herkesi öldürebilecek karakterleri tanımlamakta kullanılır. Oyunun hikayesi, bu tür bir karakterin gözünden ilerlerken oyuncular, çeşitli yöntemler kullanarak hedeflerini etkisiz hale getirmeye çalışıyor.

  2016 yılında Yandere Simulator, yayın hizmeti Twitch tarafından yasaklı oyunlar listesine eklendi. Oyun, gerilim dolu yapısıyla ve benzersiz oynanışıyla oyunseverler arasında merak uyandırmaya devam ediyor.