Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır Tekirdağ Valiliği’ni Ziyaret Etti

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tekirdağ Valiliği’ni ziyaret etti. Ziyarette yapılan görüşmelerde sanayi ve teknoloji alanındaki gelişmeler ele alındı.

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı

  Bakan Kacır, Tekirdağ Valiliği’ni Ziyaret Etti

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tekirdağ Valiliği’ni ziyaret ederek Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı. Kacır, buradaki konuşmasında, endüstri bölgelerini büyütmeye devam ettiklerini, kentte sanayicilerle de bir araya gelerek istişarede bulunduklarını belirtti.

  Yeşil Üretim Esaslı Sanayi Gelişimi

  Kacır, Tekirdağ’ın sanayisinin bakanlığın destekleriyle geliştiğini anlatarak, “Tekirdağ’da sanayi alanları çevre dostu yeşil üretim esaslı olarak bakanlığın desteğiyle her yıl gelişiyor. Organize sanayi bölgelerimizde planlı sanayi alanlarını ve endüstri bölgelerimizi büyüterek, yeşil üretim yaklaşımını esas almayı sürdürüyor olacağız.” dedi.

  13 Milyar Liralık Destek

  Son 22 yılda Tekirdağ’da planlı sanayileşmeyi desteklemek adına önemli projeleri hayata geçirdiklerini vurgulayan Kacır, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak Tekirdağ’a 13 milyar liralık bir kaynak sağladıklarını ifade etti. Ergene Havzası Projesi’ni tamamladıklarını ve ilave kolektör hatlarının inşaatlarını da hızla tamamlayacaklarını belirtti.

  Gelecek İçin İşbirliği

  Kacır, Tekirdağ’ın ve ülkemizin geleceği için sanayicilerle işbirliği içinde çalışacaklarını vurgulayarak, “Tüm paydaşlarımızın Tekirdağ’ın birikmiş sorunlarını çözmek için gayret göstermelerini ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.