Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Fonmap Uygulaması: Yatırımcılara Yeni Fırsatlar

  Fonmap uygulaması, yatırımcılara yeni fırsatlar sunuyor. Gelişen teknoloji ile yatırım yapmak artık daha kolay ve erişilebilir hale geliyor. Fonmap ile avantajlı yatırım fırsatlarını keşfedin.

  Fonmap uygulaması, yatırımcılara yeni

  Fonmap Uygulaması Yatırımcılara Yeni Fırsatlar Sunuyor

  Türkiye’de ilk defa girişim sermayesi yatırım fonları (GSYF) ve gayrimenkul yatırım fonları (GYF) için tamamen dijital bir işlem platformu olan Fonmap, yatırımcılara yeni bir pencere açıyor. Bu uygulama sayesinde nitelikli yatırımcılar, geleceğin potansiyel unicorn’larına ve getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere kolayca yatırım yapabilecekler.

  Fonmap İle Yatırım Yapmak Daha Kolay Hale Geliyor

  Fonmap Kurucu ve Genel Müdürü Tuba Ertugay, uygulamanın alternatif yatırım fonlarına erişimi dijitalleştirerek, yatırımcılara geniş bir yelpazede yatırım yapma imkanı sunduğunu belirtiyor. Fonmap, yatırımcılara erişim kolaylığı ve likidite imkanı sağlayarak sermaye piyasalarına yeni bir soluk getiriyor.

  Alternatif Yatırım Fonlarına Artan İlgi

  Pandemi sonrasında dünya genelinde finansal araçlara olan ilgi artarken, alternatif yatırım fonlarına olan talep de yükselişte. GSYF ve GYF’lerin sayısı ve büyüklüğü artarken, yatırımcıların bu fonlara olan ilgisi giderek artıyor. SPK verilerine göre onaylanan fon sayısı artarken, toplam fon büyüklüğü 247 milyar lirayı aşarak rekor seviyelere ulaştı.

  Fonmap’e göre, alternatif yatırım fonlarına erişimi artırarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen uygulama, yatırımcıların finansal geleceklerine daha kolay ve şeffaf bir şekilde yatırım yapmalarını sağlıyor. Fonmap’e olan ilgi şu an yüksek seviyede olup, önümüzdeki dönemde fon sayısının artması bekleniyor.