Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bakanlık Yetkilileri Erzincan ve Tunceli’de Tarımsal Üretim Toplantısı Gerçekleştirdi

  Bakanlık yetkilileri Erzincan ve Tunceli’de tarımsal üretim konusunda bir araya geldi. Toplantıda tarım sektörünün geleceği ve gelişimi ele alındı.

  Bakanlık yetkilileri Erzincan ve

  Bakanlık yetkilileri, Erzincan ve Tunceli İl Müdürlüklerinin katılımıyla düzenlenen toplantı, Hayvancılık Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın’ın başkanlığında Erzincan Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

  Toplantıya Hayvancılık Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın, Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Şahin, Tunceli İl Tarım ve Orman Müdürü Yavuz Suat Pala ve Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı kurum yetkilileri katıldı.

  Toplantıda, Erzincan ve Tunceli illerinin tarımsal üretim planları detaylı bir şekilde ele alındı. Ayrıca, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü ile Strateji Geliştirme Başkanlığı temsilcileri de toplantıda hazır bulundu.

  Erzincan ve Tunceli illerindeki tarımsal üretimin geliştirilmesi ve süreçte yaşanan sorunların çözümü için yapılan istişarelerin verimli geçtiği toplantıda, katılımcılar arasında fikir alışverişi ve bilgi paylaşımı sağlandı.