Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  American Venture Solutions EB-5 Yatırımcı Programı

  American Venture Solutions EB-5 Yatırımcı Programı ile ABD’de yatırım yaparak kalıcı oturum izni kazanın. Yatırımınızı değerlendirirken profesyonel destek alın.

  American Venture Solutions EB-5

  Amerika Birleşik Devletleri Göçmen Yatırımcı Vizesi (EB-5) kapsamında Türk yatırımcılara destek sağlayan USCIS onaylı EB-5 Bölgesel Merkezi American Venture Solutions (AVS), özel bir proje olan AVS EB-5 ile Türk yatırımcılara ABD’ye yerleşme fırsatı sunuyor.

  Yeni Proje: River Oak

  AVS EB-5’in Türk yatırımcıları için sunduğu yeni proje, Florida’da River Oak adıyla hayata geçirilecek. Proje, Lindemann Multifamily Management tarafından gerçekleştirilecek olup, yatırımcılara bu projede yer alma imkanı sunmaktadır.

  Yatırım Detayları ve Geri Ödeme

  Program kapsamında yatırımcılar, 800 bin dolarlık bir yatırım yaparak Green Card sahibi olabilmektedir. Bu yatırım escrow sistemine güvence altına alınarak gerçekleştirilmekte, USCIS onayıyla Green Card verilmektedir. Yatırımın geri ödenmesi ise yıllık %1 faizle 6 yılın sonunda gerçekleşmektedir. Green Card sahipleri 5 yılını tamamladıktan sonra vatandaşlık başvurusu yapabilmektedir.

  AVS EB-5 Yatırımcı Programı kapsamında Florida’da inşaatı devam eden River Oak projesi, 131 adet müstakil evden oluşan bir kiralık konut topluluğunu içermektedir. Projenin tamamlanması 2026 yılının ilk çeyreğinde planlanmaktadır.