Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  UXLINK ve Binance Web3 Wallet Ortaklığı

  UXLINK ve Binance Web3 Wallet, kullanıcı dostu arayüz ve güvenliğin mükemmel birleşimiyle kripto para dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Detaylar için tıklayın.

  UXLINK ve Binance Web3

  Lider sosyal altyapı platformu UXLINK ve en üst düzey kripto para cüzdanı Binance Web3 Wallet, Web3’teki büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan ortak pazarlama kampanyalarını duyurmaktan heyecan duyuyor.

  Ödüllü Katılım

  Bu girişim, yenilikçi UXLINK Sosyal Protokolü aracılığıyla katılımcıları 20.000.000 UXUY puanı ile ödüllendiriyor.

  Web3 ve Topluluk Katılımı

  Günümüzün hızla gelişen Web3 ortamında, sosyal etkileşimleri ve topluluk katılımını teşvik etmek giderek daha önemli hale gelmiştir. UXLINK’in yenilikçi Sosyal Protokolü, Binance Web3 Wallet’ın DeFi hizmetlerine sorunsuz erişimi ile birleştiğinde, yaygın benimsemeyi ve kullanıcı katılımını teşvik etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

  Binance Web3 Wallet Özellikleri

  Kullanıcılara Web3 alemine güvenli ve kullanıcı dostu bir erişim noktası sunma konusundaki kararlılığıyla tanınan Binance Web3 Wallet, çeşitli alım satım platformları ve cüzdanlar arasında sorunsuz fon transferleri, rekabetçi oranlarla verimli zincirler arası token alışverişleri ve kapsamlı bir finansal yönetim araçları seti sunmaktadır.

  UXLINK Hakkında

  Web3 için en büyük sosyal altyapı platformu olan UXLINK, 5 milyonu aşan bir kullanıcı tabanına sahiptir. DAPP üzerinde günlük yaklaşık 800.000 aktif kullanıcısı ve zincir üzerinde katılım gösteren günlük 180.000 aktif kullanıcısı bulunan UXLINK, 90.000’den fazla web3 destekli grupla güven ve sosyal etkileşimi kolaylaştırmaktadır.

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.