Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  UXLINK Platformundan Airdrop Haberleri

  UXLINK Platformu’nun airdrop haberleri ve güncellemelerini takip edin. En son airdrop fırsatları hakkında bilgi alın ve kazançlarınızı artırın.

  UXLINK Platformu'nun airdrop haberleri

  En büyük Web3 sosyal platformu ve altyapısı UXLINK, Platform X’te “In UXLINK We Trust” Sezon 1 Airdrop Voucher NFT’lerinin 4 Haziran 02:59’da anlık görüntü alacağını ve ardından NFT sayı aralığının açıklanacağını duyurdu.

  Dune ve Arbiscan’ın zincir üzerindeki verilerine göre, ilk sezonda 2,15 milyondan fazla NFT atıldı ve topluluktaki 1,37 milyondan fazla bağımsız adres atıma katıldı.

  İkinci Sezon Airdrop Detayları

  “In UXLINK We DEX” airdrop kimlik bilgileri NFT’nin ikinci sezonu 4 Haziran’da standart saatle 03:00’te başlayacak ve kullanıcılar UXLINK platformunda çeşitlendirilmiş kripto işlemleri gerçekleştirerek NFT’lerin ikinci sezonunu yayınlamak için UXUY puanları elde edebilecekler.

  UXLINK’in topluluk liderine göre, UXLINK ön piyasa, memecoin, indirim ile trade, stake etme, alım satımdan kazanca ve diğer çeşitlendirilmiş alım satım yöntemlerini desteklemek için ekolojik ortaklarıyla el ele verecek.

  UXLINK hakkında: UXLINK, kullanıcıların ve geliştiricilerin kripto varlıklarını benzersiz sosyalleştirilmiş ve grup tabanlı şekillerde keşfetmeleri, dağıtmaları ve alım satımını yapmaları için en büyük web3 sosyal platformu ve altyapısıdır.

  UXLINK NFT alın: https://dapp.uxlink.io/uxnft

  Detaylar

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.