Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Türkiye Vakıflar Bankası Yeni Sendikasyon Kredisini Duyurdu

  Türkiye Vakıflar Bankası, yeni sendikasyon kredisini duyurdu! Banka tarafından sağlanan bu yeni finansman hakkında detaylar için hemen tıklayın.

  Türkiye Vakıflar Bankası, yeni

  Türkiye Vakıflar Bankası (VAKBN), bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklama ile yeni sendikasyon kredisini duyurdu. VakıfBank, 22 ülkeden 48 bankanın katılımıyla gerçekleştirilen bu işlem kapsamında toplam 915 milyon dolar karşılığı sürdürülebilirlik temalı sendikasyon kredisi sağladı.

  Açıklamada belirtilene göre, 367 gün vadeli olan kredinin toplam maliyeti dolar kısmı için SOFR artı yüzde 2,5 ve Euro kısmı için Euribor artı yüzde 2,25 olarak belirlendi.

  Söz konusu işlemde Abu Dhabi Commercial Bank PJSC ve Emirates NBD Capital Limited ortak koordinatör bankalar olarak görev alırken ayrıca First Abu Dhabi Bank PJSC, Standard Chartered Bank ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation, London Branch, ortak sürdürülebilirlik koordinatör bankalar arasında yer aldı. Emirates NBD Bank (P.J.S.C.) ise bu işlemde ajan banka olarak görev aldı.