Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Trump’ın Cinsel İlişki İddiaları ve Mahkeme Süreci

  Trump’ın cinsel ilişki iddiaları ve mahkeme süreci hakkında detaylı bilgiler. Trump’ın geçmişteki cinsel ilişki iddiaları ve yaşanan mahkeme süreci inceleniyor.

  Trump'ın cinsel ilişki iddiaları

  Cinsel İlişki İddiaları ve Mahkeme Süreci

  Trump, 2016 seçimlerinden kısa bir süre önce eski yetişkin film yıldızı Daniels’a yaptığı ödemeyi örtbas etmek için kayıtlarda tahrifat yapmakla suçlanıyor. 77 yaşındaki Trump, hakkındaki suçlamaları reddediyor ve suçsuz olduğunu savunuyor. Davada ilk kez tanık sandalyesine oturan Daniels, ifadesi boyunca ilişki iddiasına ilişkin detaylı anlatımlarda bulundu.

  Trump’ın avukatları “hatalı yargılama” kararı talebinde bulundu. Hakim Juan Merchan, Daniels’ın ifadesindeki bazı “ayrıntıların derecesinin tamamen gereksiz olduğunu” kabul etti ve kontrol edilmesinin zor olduğunu belirtti.

  Trump’ın Suçlamaları ve Mahkeme Sonrası Açıklamaları

  Trump, mahkeme sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, miting yapmak yerine duruşmalara katılmak zorunda kalmasından yakındı. 2016 yılında yetişkin film yıldızı Stormy Daniels’ın Trump ile yaşadığı ilişkiye dair iddiaların ardından gelen dava, Trump’ın avukatı Michael Cohen’in Daniels’e yaptığı ödemenin yasalara aykırı olabileceği iddiasıyla devam ediyor.

  • Daniels, Trump’ın ipek pijamaları, prezervatif kullanmamaları gibi detaylarla ilişki iddialarını destekledi.
  • Savcılar, Trump’ın Daniels’a yaptığı ödemelerin seçim yasalarını ihlal ettiğini öne sürüyor.
  • Trump, mahkeme sürecinde suçlamaları reddederek suçsuz olduğunu savunuyor.