Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Trump İle İlgili Siyasi Memecoin’lerde Düşüş

  Trump ile ilgili siyasi memecoin’lerde yaşanan düşüşlerin detaylı analizi. Son gelişmeler ve etkileri hakkında bilgi alın. Yatırımcılar için önemli ipuçları.

  Trump ile ilgili siyasi

  Trump ile İlgili Siyasi Memecoin’lerde Düşüş

  Eski ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili siyasi memecoin’ler, sessiz para davasının sonuçlanmasının ardından düşüşe geçti.

  Memecoin Fiyatlarında Değişim

  Manhattan jürisi Trump’ı iş kayıtlarını değiştirmesinden dolayı 34 ağır suçtan suçlu buldu. Bu gelişme öncesinde CoinGecko’ya göre FreeTrump (TRUMP) adlı memecoin yüzde 330 artışla 0,019 dolara ulaşmıştı. Jeo Boden (BODEN) isimli memecoin aynı süreçte yüzde 9,2 artışla 0,3319 dolara tırmandı. Ancak haberin etkisiyle işlem tam tersine döndü.

  Trump Temalı Memecoin’lerde Satış Baskısı

  30 Mayıs’ta Manhattan jürisi eski başkanı 34 kez iş kayıtlarında değişiklik yapmaktan suçlu buldu. Trump ile ilgili birçok siyasi memecoin, Trump’ın cezasının ardından düşüş yaşadı. Örneğin, Donald Trump ile ilişkili bir cüzdanda bulunan 580.000 MAGA (TRUMP), geçtiğimiz gün yüzde 16,2 düşüşle 11,54 dolara geriledi. MAGA VP (MVP) memecoin’i ise yüzde 16,5 düşüş yaşadıktan sonra 0,48 dolara düştü.

  MemeCoin Piyasasında Değer Değişimi

  CoinGecko verilerine göre, siyasi finans (PolitiFi) memecoin piyasa değeri geçtiğimiz gün yüzde 0,1 düşüşle yaklaşık 1,56 milyar dolara ulaştı. Bu durum, Trump ile ilişkili memecoin’lerin genel değerindeki düşüşü yansıtıyor.