Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bozüyük’te İncelemelerde Bulundu

  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bozüyük ilçesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek, bölgenin ekonomik durumu hakkında bilgi aldı.

  TOBB Başkanı M. Rifat

  TOBB tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalanan Ulusal Eğitime Katkı Protokolü kapsamında Bozüyük’te yapımı devam eden TOBB Anaokulu’nda incelemede bulunan Hisarcıklıoğlu, daha sonra Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret etti.

  Ziyaretin ardından Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasında Meclis ve Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı’na katılan Hisarcıklıoğlu, Bozüyük’ün önemli bir sanayi ilçesi olduğunu vurgulayarak, “Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden birisiniz. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde 10 tane Bozüyüklü firmamız var. Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi yeni yatırımcıları çekmeye ve büyümeye devam etmektedir. Ne kadar büyürse ne kadar gelişirse onlarla mutluluk duyuyoruz. Kesinlikle OSB’nin genişletilmesi ve yeni OSB’nin kurulmasına ihtiyaç duyulmaktadır.” dedi.

  Hisarcıklıoğlu ayrıca birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak, “Hiç kimseyi fikrinden, inancından, siyasi görüşünden, farklı düşüncesinden dolayı dışlamayalım. Allah bize beyin vermiş. Beyin de düşünmek için verilmiş. Düşünen insan farklı düşünür. Farklı düşünceleri dışlamayalım. Bizim ihtiyacımız birbirimize olan sevgi. Birbirimizin kusurlarını değil, çözüm noktasında ne yapabileceğimize odaklanmalıyız.” şeklinde konuştu.