Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Süper Lig Şampiyonu Galatasaray ve Borsadaki Yükselişi

  Galatasaray’ın Süper Lig Şampiyonluğu, borsada büyük yükselişe sebep oldu. Takımın başarısı yatırımcıları heyecanlandırdı ve piyasada olumlu bir hava oluştu.

  Galatasaray'ın Süper Lig Şampiyonluğu,

  Galatasaray Şampiyonluğun Getirisi: Borsada Yükseliş

  Galatasaray, Süper Lig’in 2023-24 sezonunu dün şampiyon olarak tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı. Sarı kırmızılı kulübün borsada işlem gören şirketi Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar (GSRAY), bugün sınırlı bir yükseliş gösterdi. Şirketin hisseleri, borsanın açılmasının ardından kısa bir süreliğine %1,64 düşüş yaşayarak 9 liranın altına geriledi. Ancak daha sonra gelen alımlarla birlikte %2,5 prim yaparak 9 lira 36 kuruş seviyelerine yükseldi.

  Fenerbahçe Beklenenin Üzerinde Yükseldi

  Süper Lig’i ikinci sırada tamamlayarak hedeflediği başarıya ulaşamayan Fenerbahçe’nin hisseleri (FENER), bugün en çok yükselen şirketler arasına girdi. Hisseler, %9,96’lık bir primle 118 lira 20 kuruş seviyesine kadar çıkarak dikkat çekti.

  Beşiktaş Hisseleri Toparlandı

  Süper Lig’i altıncı sırada tamamlayan Beşiktaş (BJKAS), hisselerinin 89 liradan 20 lira seviyelerine kadar düşmesiyle gündeme gelmişti. Ancak hisseler bu düşüşten sonra toparlanarak bugün 42,82 TL’ye yükseldi. Şirketin bugünkü artışı ise %8 olarak gerçekleşti.