Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  ŞOK Marketler: Performans, E-ticaret ve Kadın İstihdamı

  ŞOK Marketlerin performansı, e-ticaret stratejileri ve kadın istihdamı hakkında detaylı bilgileri içeren içeriği keşfedin. ŞOK’un başarı hikayesini ve sektördeki rolünü öğrenin.

  ŞOK Marketlerin performansı, e-ticaret

  Şirketin Performansı ve Büyüme

  ŞOK Marketler, 2024 yılının ilk çeyreğinde ekonomiye sağladığı katkılarla dikkat çekti. Yaklaşık 47 bine varan istihdamıyla ve yatırımlarıyla öne çıkan şirketin cirosu 37,2 milyar liraya ulaştı. Mağaza sayısını 10 bin 789’a çıkaran ŞOK Marketler, büyümesini sürdürdü.

  E-ticarette Yenilikçi Adımlar

  Şirketin e-ticaret uygulaması “Cepte ŞOK”, müşteri geri bildirimlerine dayanarak yapılan güncellemeyle daha kullanıcı dostu hale getirildi. Artık uygulama üzerinden 60 dakikada teslimat seçeneği sunuluyor ve müşteri deneyimi en üst seviyede tutuluyor.

  Kadın İstihdamı ve Güçlendirme Projeleri

  ŞOK Marketler, Türkiye’deki en fazla istihdam sağlayan şirketler arasında yer alıyor. Yüzde 54’ü kadın çalışanlardan oluşan şirket, 2019’da başlattığı “ŞOK’ta Ben de Varım” projesiyle kadın istihdamını artırmayı hedefliyor. Proje kapsamında farklı yörelerdeki kadın kooperatiflerinden el emeği ürünler ŞOK mağazalarında satışa sunularak kadınların ekonomik güçlenmelerine destek olunuyor.

  ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel: “ŞOK Marketler olarak, ‘ara sıra değil hep ucuz’ sloganımızla, önümüzdeki dönemde de yapacağımız yatırımlarla yeni mağazalar açmaya ve istihdamımızı artırmaya devam edeceğiz.”