Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şirket Haberleri

  En güncel ve önemli şirket haberlerini takip etmek için buraya tıklayın. Şirketlerin son durumu, yeni projeler ve sektörel gelişmeler hakkında bilgi edinin.

  En güncel ve önemli

  Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Elite Natural (ELITE) tarafından yapılan açıklamada, bebek maması üretiminde gerçekleştirilen ar-ge çalışmalarının sonuçlandığı ve organik-konvansiyonel bebek mamalarının seri üretimine hazırlık aşamasının tamamlandığı belirtildi. ABD’nin önde gelen market zinciri Whole Foods Market Inc.’e yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve ilk siparişin 1.178.684 dolar tutarında alındığı duyuruldu.

  Migros Ticaret A.Ş.

  Migros (MGROS), Haziran ayında 32 yeni mağaza açtığını bildirdi. Toplam mağaza sayısının 3.490’a ulaştığı belirtilirken, toplam net satış alanının 1 milyon 980 bin metrekare olduğu açıklandı.

  Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş.

  Katılımevim (KTLEV), Bursa’da bulunan 100.000 metrekarelik gayrimenkulün %70’ini kapsayan 78.519,326 dolarlık satın alma işlemi için anlaşmaya vardığını duyurdu. Gayrimenkulde 131 mağaza ve 1 sinema bulunmaktadır.

  Verusa Holding A.Ş.

  Verusa Holding (VERUS), iştiraki Aldem Çelik Endüstri San. ve Tic. A.Ş.’nin sermaye artırımının tescil edildiğini açıkladı. Sermaye artırımı 150.000.000 TL’ye çıkarıldı.

  VBTS Kapsamında Tedbir Getirilen Hisseler

  • DOGUB ve RODRG payları kredili işlemlere konu edilemeyecek.
  • BAYRK paylarında brüt takas uygulanacak.
  • SONME payları emir paketi tedbiri ile işlem görecek.