Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Shiba Inu (SHIB) Analist Değerlendirmeleri

  Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi için analistlerin son değerlendirmelerini buradan takip edin. SHIB fiyatı ve gelecek tahminleri hakkında detaylı bilgiler.

  Shiba Inu (SHIB) kripto

  Shiba Inu (SHIB), son dönemde yaşadığı sert düşüşlerle aylık bazda yüzde 20 değer kaybetti ve piyasa değeri 13,5 milyar doların altına geriledi. Ancak, analistler arasında SHIB’e yönelik umutlar hala canlı. Ünlü analistlerden biri olan Del Crxpto, SHIB’in potansiyelini gördüğünü belirterek yatırımlarını artırmaya devam ettiğini söyledi. SHIB’de boğa koşusuna hazırlananların sayısı da azımsanmayacak kadar çok.

  Shiba Inu ekosistemini inceleyen bir diğer analist Ali Martinez, memecoin’in teknik analizinde boğa bayrağı oluştuğunu ve 300’lük bir artışın sinyalini verdiğini belirtti. Rekt Capital ve CRYPTO SHERIFF gibi analistler de SHIB için olumlu fiyat tahminlerinde bulundu. Rekt Capital, SHIB’in 2022 yılındaki fiyat seviyelerine geri döndüğünü ve belirli bir direncin aşılması durumunda varlığın önemli oranda yükseliş yaşayabileceğini ifade etti. CRYPTO SHERIFF ise SHIB için yüzde 350’lik bir yükseliş öngördü ve bu yükselişin zaten gerçekleşmeye başladığını söyledi.

  Bu içerik yatırım tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım kararı kişisel risk profiline göre yapılmalıdır. Okuyucuların kendi araştırmalarını yaparak karar vermeleri önemlidir.