Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  SEC’nin NYCB’ye İlişkin Talebi ve NYCB’nin Zorlukları

  SEC’nin NYCB’ye İlişkin Talebi ve NYCB’nin Zorlukları başlıklı içeriğimizde, SEC’nin NYCB’den talepleri ve NYCB’nin karşılaştığı zorluklar inceleniyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

  SEC'nin NYCB'ye İlişkin Talebi

  SEC’nin NYCB’ye İlişkin Talebi

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), New York Community Bancorp, Inc. (NYSE: NYCB) şirketinden ön vekaletnamesinde ek bilgi sağlamasını talep etti. SEC’in Nisan ayında yaptığı talepte, bölgesel kredi kuruluşundan son dönemdeki sermaye artırma faaliyetleri ve ticari gayrimenkul (CRE) sektöründeki riskini azaltmaya yönelik devam eden çabaları hakkında daha fazla ayrıntıya yer vermesi istendi.

  Revizyon Çağrısı

  SEC, NYCB’nin vekâlet beyanına ilişkin incelemesini Nisan ayı sonunda tamamladı. Düzenleyici kurum özellikle NYCB’nin sermaye artırımının arkasındaki nedenleri açıklamasını ve bankanın risk gözetimi ve kredi inceleme sürecindeki önemli zayıflığın gözden geçirilmesine ilişkin güncellemeler sağlamasını istedi. Yapılan revizyonların ardından SEC, NYCB’yi revize edilmiş bir ön vekâletname sunmaya sevk etti.

  NYCB’nin Zorlukları

  New York Community Bancorp, temettüsünü kestiği ve büyük ölçüde CRE maruziyetine atfedilen beklenmedik bir çeyreklik zarar bildirdiği Ocak ayından bu yana önemli zorluklarla karşı karşıya kaldı. Bunun ardından bankanın hisseleri önemli ölçüde düşerek Ocak ayında ilk çeyrek sonuçlarının açıklanmasından bu yana değerinin üçte ikisinden fazlasını kaybetti.

  Reuters bu makaleye katkıda bulunmuştur.

  Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.