Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Sakhalin Restoranı İstanbul’da

  İstanbul’un lezzet dolu dünyasına hoş geldiniz! Sakhalin Restoranı’nda muhteşem bir deneyim sizi bekliyor. Doğu ve Batı mutfağının eşsiz lezzetlerini keşfedin ve unutulmaz bir akşam geçirin.

  İstanbul'un lezzet dolu dünyasına

  Sakhalin, Moskova, Soçi ve Bodrum’daki başarılarının ardından Alexey Kogay ve Baş Marka Şef Vladimir Mukhin liderliğindeki Michelin yıldızlı mutfak ekibiyle İstanbul’da faaliyetlerine başladı. Büyük açılış, Ahmet Zorlu ev sahipliğinde iş dünyasından tanınmış kişilerin katıldığı özel bir davetle gerçekleşti.

  Özel Davet ve Eğlence

  Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetinde, Sakhalin Istanbul’un ortakları Boris Zharkov ve Atilla Kuruçayırlı’nın da katılımıyla Ozan Musluoğlu Trio’nun caz performansı, imza kokteyller ve şefler Mukhin ve Kogay tarafından hazırlanan yemekler konuklarla buluştu. Davete, Aziz Yıldırım, Nihat Özdemir gibi tanınmış simalar da katıldı.

  Mutfak Köprüsü ve Tasarım

  Sakhalin Adası’nın deniz ürünleri mirasını benimseyen menü, Vladimir Mukhin tarafından hazırlandı ve Akdeniz ile Asya lezzetlerinin bir karışımını en iyi yerel deniz ürünleriyle sunuyor. Restoranın iç mekanı, Geometry Design Studio’dan Irina Glik tarafından tasarlanmış modern, artistik bir tarz sergiliyor.

  White Rabbit Ailesi Hakkında: Dünya çapında 30’dan fazla ödüllü restorana sahip olan White Rabbit Ailesi, global olarak tanınmaktadır. Boris Zarkov, GQ Dergisi tarafından iki kez yılın restoratörü olarak adlandırıldı ve Vladimir Mukhin 2021’de dünyanın en iyi 100 şefi arasında 9. sırada yer aldı, White Rabbit Restoranı ise 2019 ‘Dünyanın En İyi 50 Restoranı’ listesinde 13. sırada yer aldı.