Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Rebee Uygulaması ve Yatırım Turu

  Rebee uygulaması ve yatırım turu hakkında detaylı bilgiler bu içeriğimizde! Rebee’nin iş modeli, yatırım detayları ve gelecek planları hakkında merak ettikleriniz burada!

  Rebee uygulaması ve yatırım

  Rebee Uygulaması

  Rebee uygulaması, ebeveynlerin her an, her yerden kolayca psikolojik bilgiler edinerek çocuklarıyla olan ilişkilerini güçlendirmelerine olanak tanıyor. Uygulama, psikologlar tarafından hazırlanan zengin içerikleriyle birlikte soru-cevap bölümleri, aktiviteler, podcast’ler, videolar, hikayeler ve meditasyonlar sunmaktadır. Ayrıca ebeveynlere özelleştirilmiş planlar da sunarak kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktadır.

  Rebee uygulamasının pazarlama stratejileri ve ürün geliştirme yol haritası, 0-6 yaş arası çocukları olan ebeveynlere odaklanarak Türkiye’de 4.5 milyon, globalde ise İngilizce veya İspanyolca konuşan 46 milyon ebeveyni hedeflemektedir.

  Uygulama, kullanıcılara farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitlendirilmiş abonelik seçenekleri sunmaktadır: aylık 44,99 TL, üç aylık 119,99 TL ve yıllık 449,99 TL. Ayrıca, Rebee uygulaması kurumsal firmalar için özel paketler geliştirerek, şirketlerin çalışanlarına yan hak olarak sunabilecekleri toplu satın alma imkanları sağlamaktadır.

  Rebee uygulamasının kurucusu Esin Kocamanoğlu Aktay, “Rebee ile psiko-eğitimden psikolojik ilk yardıma uzanan bir spektrumda ebeveynlere ve çocuklarına rehberlik etmeyi amaçlıyoruz. Bu fonlamayla birlikte, uygulamamızı daha geniş bir kitleye ulaştırarak küresel bir etki yaratmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

  Yatırım Turu ve Destekleyiciler

  Rebee uygulamasının yatırım turu, sektörde tanınmış yatırımcılar ve danışmanlar olan Nesrin Çakar, Fongogo’dan Serkan Bağce, Ezgi Esin Karaduman, Nar Eco’dan Ozan Kuşcu, Nirva Peştemalciyan Alpmen, Büşra Zanner gibi isimlerin değerli destekleriyle tamamlandı.

  This is the given content organized and enriched in HTML format as requested.