Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Pepe Memecoin: Ethereum ETF Onayıyla Yükselişte

  Pepe Memecoin, Ethereum ETF onayıyla birlikte hızla yükselişte! Kripto para dünyasında dikkat çeken gelişmeleri ve yatırım fırsatlarını kaçırmayın.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Kurbağadan ilham alan memecoin Pepe (PEPE), spot Ethereum ETF‘lerinin onaylanmasının ardından yeni rekorlara imza attı. Pepe’de işlem yapan blockchain adreslerinin sayısı geçen ay patlama yaşadı; Ethereum ağının popüler memecoin’i, spot ETH ETF onayının gelmesiyle birlikte son 30 günde yüzde 100 artışı geçti.

  PEPE Günlük Aktif Adresleri Patladı

  IntoTheBlock verilerine göre PEPE tutan günlük aktif adresler yüzde 230 artışla 9.830’a yükseldi. Bu büyüme, FLOKI gibi günlük aktif adreslerin yüzde 179 arttığı diğer memecoinleri bile geride bıraktı. Dogecoin’in günlük aktif adres sayısı yüzde 10 artışla 53.000’e yükseldi.

  Memecoin çılgınlığı, aktif adresleri her geçen gün artırıyor. Her zaman net bir ölçüm olmasa da günlük aktif adres sayısını takip etmek, bir ağın benimsenme eğilimlerini veya kullanım modellerini gösterebilir. IntoTheBlock tarafından takip edilen kripto paralar arasında en çok dikkat çeken isim PEPE oldu.

  • PEPE, ilk olarak Matt Furie tarafından 2005 yılında yaratılan ve geçtiğimiz Nisan ayında küçük bir heyecanla piyasaya sürülen Kurbağa Pepe meme’sini temel alıyor.
  • Geçtiğimiz seneden bu yana çok büyük yükselişler sergileyen popüler memecoin, son 24 saatte yüzde 4,8 düştü. Kısa süredeki düşüşe rağmen PEPE yatırımcılarının çoğu kârda.

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.