Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Paramount’un Hakim Hissedarı National Amusements İçin Potansiyel Satın Alma Savaşı

  Paramount’un hakim hissedarı National Amusements için potansiyel satın alma savaşı gündemde! Medya endüstrisindeki bu rekabetin detayları ve etkileri haberimizde.

  Paramount'un hakim hissedarı National

  Edgar Bronfman Jr. ve Bain Capital’dan Potansiyel Satın Alma Teklifi

  Eski bir medya yöneticisi olan Edgar Bronfman Jr. ile Bain Capital, Paramount’un hakim hissedarı National Amusements’ı satın almakla ilgileniyor. Potansiyel teklifin 2 milyar ila 2,5 milyar dolar aralığında olması bekleniyor.

  Skydance Media CEO’sunun Teklifi ve Son Gelişmeler

  Skydance Media CEO’su David Ellison’ın National Amusements için yaptığı 2,5 milyar dolarlık teklifi düşürme kararı sonrasında, Redstone ailesinin kontrol hissesi için yapılan yeni teklif diğer tarafların rekabetçi teklifler sunmasına olanak tanıdı. Ayrıca, Skydance, bağımsız stüdyoyu 4.75 milyar dolar değerleme karşılığında satın almak için tamamı hisse senedinden oluşan bir anlaşma önerdi.

  Steven Paul ve Paramount’un Yeniden Yapılandırma Planı

  Hollywood yapımcısı Steven Paul’un National Amusements için 3 milyar dolarlık bir teklifle ihale savaşına hazırlandığı bildiriliyor. Geçtiğimiz haçta düzenlenen yıllık hissedarlar toplantısında Paramount’un eş CEO’ları, maliyetleri yıllık 500 milyon dolar azaltmayı amaçlayan bir yeniden yapılandırma girişimi sundular. Planda ayrıca varlıkların satışı ve Paramount+ yayın platformu için ortak girişim veya ortaklıkların araştırılması da yer alıyor.

  Not: National Amusements ve Bain Capital, bildirilen ilgi beyanları ve potansiyel teklifler hakkında yorum yapmadı. Bu içerik Reuters tarafından oluşturulmuştur.

  Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.