Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Papara’nın İspanyol Rebellion’ı Satın Alması ve SadaPay’in Güney Asya Pazarındaki Büyümesi

  Papara’nın İspanyol Rebellion’ı satın alması ve SadaPay’in Güney Asya pazarındaki büyümesini keşfedin. Finans sektöründe yaşanan bu önemli gelişmeler hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

  Papara'nın İspanyol Rebellion'ı satın

  İspanyol Rebellion’ı Satın Alan Papara, Güney Asya Pazarına Giriş Yaptı

  Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2023’te İspanyol Rebellion’ı satın alan Papara, global büyüme planları kapsamında Avrupa’nın ardından Güney Asya’yı da teknolojisini ve bilgi birikimini götürdüğü coğrafyalar arasına ekledi.

  SadaPay: Hızla Büyüyen Elektronik Para Kuruluşu

  Brandon Timinsky tarafından 2019’da kurulan, kısa sürede 1 milyon kullanıcıya ve yıllık 1,5 milyar dolar ödeme hacmine ulaşan SadaPay, hızlı büyüyen elektronik para kuruluşları arasında yer alıyor.

  SadaPay, Pakistan’da Finansal Dönüşümün Öncüsü

  Mastercard işbirliğiyle Orta Doğu ve Asya (MEA) bölgesindeki ilk numarasız banka kartını kullanıma sunan SadaPay, Pakistan’da finansal dönüşümün öncüsü olarak öne çıkıyor. Şirket, kuruluşundan bu yana, Recharge Capital ve Kingsway Capital liderliğindeki iki turda 20 milyon dolar yatırım aldı.

  Papara Üst Yöneticisi (CEO) Emre Kenci: “Son yıllarda ülkede gerçekleşen en önemli fintech yatırımı olan bu satın alma ile SadaPay’in yenilikçi ve cesur atılımlarını, Papara’nın güçlü teknolojisi ve kullanıcı odaklı yaklaşımıyla güçlendirerek SadaPay’in bölgenin en önemli fintech oyuncusu haline gelmesini hedefliyoruz.” Kenci, Papara’nın, istikrarsızlığı istikrara, kayıpları kazanca, engelleri avantaja, değişkenliği dayanıklılığa, verimsiz yatırımları ise karlı büyümeye dönüştürme vizyonuyla ilerlediğini vurguladı.

  SadaPay Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Brandon Timinsky: “Papara’nın sektördeki uzmanlığından, ileri teknoloji altyapısından ve ürün çeşitliliğinden yararlanacakları için son derecede şanslı olduklarının altını çizerek, “SadaPay’in güçlü markası, olağanüstü ekibi ve yerel temelleri ile birleştiğinde bu satın almanın, kullanıcılarımıza değer sunma hızımızı önemli ölçüde artıracağına ve Pakistan’ın çeyrek milyarlık nüfusuna değer yaratacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.