Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Özyaşar Tel Şirketi Borsa İstanbul’da İşlem Görmeye Başladı

  Özyaşar Tel Şirketi, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Şirketin hisseleri artık yatırımcılar için ticarete açık. Güncel hisse fiyatları için tıklayın!

  Özyaşar Tel Şirketi, Borsa

  Enerji, inşaat ve sanayi sektörüne hizmet veren geniş kapsamlı bir şirket olan Özyaşar Tel, 23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen talep toplama sonrasında bugün itibarıyla Borsa İstanbul’da ‘OZYSR’ koduyla işlem görmeye başladı. Şirketin yatırımcılara ayırdığı paylara 2.2 kat fazla talep gelirken, halka arz büyüklüğü 873.6 milyon liraya ulaştı.

  Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun’dan Teşekkür Mesajı

  Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Özyaşar Tel’in borsada işlem görmeye başlaması nedeniyle düzenlenen gong töreninde yaptığı konuşmada, şirketin çelik tel ve ürünleri üretimi ile ihracatıyla Türkiye’nin gurur kaynağı olduğunu belirtti. Ergun, başarılı halka arz sürecinde emeği geçenlere teşekkür etti.

  Özyaşar Tel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çokyaşar’dan Değerlendirme

  Özyaşar Tel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çokyaşar, şirketin başarı yolculuğunda önemli bir adım attıklarını vurgulayarak, sürdürülebilir ve yenilikçi büyümeyi hedeflediklerini ifade etti. Çokyaşar, markalarına değer katacak yatırım fırsatlarını değerlendirmeye devam edeceklerini belirtti.

  Özyaşar Tel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derviş Ali Çokyaşar’dan Açıklama

  Özyaşar Tel Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derviş Ali Çokyaşar, halka arzın şirket için tarihi bir adım olduğunu vurgulayarak, çelik tel sektöründe üretim ve sürdürülebilirlik konularında öncü olmayı hedeflediklerini belirtti. Çokyaşar, başarılı halka arzın şirketin geleceğine duyulan inancın bir göstergesi olduğunu ifade etti.

  QNB Finans Yatırım Menkul Değerler AŞ Genel Müdürü Esen Pamir Karagöz’den Bilgilendirme

  QNB Finans Yatırım Menkul Değerler AŞ Genel Müdürü Esen Pamir Karagöz, Özyaşar Tel’in halka arzına 1,5 milyonun üzerinde yatırımcıdan başvuru geldiğini aktararak, 2.2 kat taleple 1.5 milyar lira tutarında talep toplandığını belirtti. Karagöz, halka arzın başarısıyla şirketin halka açıklık oranının yüzde 30,23’e ulaştığını açıkladı.