Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Özgür Özel, Deniz Gezmiş ve Yusuf Arslan Anma Törenine Katıldı

  Özgür Özel, Deniz Gezmiş ve Yusuf Arslan anma törenine katılan isimler arasındaydı. Anma töreni duygusal anlara sahne oldu ve katılımcılar büyük bir saygıyla anılarına sahip çıktı.

  Özgür Özel, Deniz Gezmiş

  Haber: Öykü Tüccar

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan’ın idam edilmelerinin 52. yıldönümünde Karşıyaka’daki mezarları başında düzenlenen anma törenine katıldı.

  Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la gerçekleştirdiği görüşmenin ardından siyasette normalleşme sürecine girildiği yorumlarına değindi.

  Özel, “ODTÜ’de gerçekleşen törenin yasaklanması durumunda siyasette bir yumuşama olmadığını belirtti ve “Anayasa süreci ve hukukun üstünlüğüne kadar uzanır.” şeklinde konuştu.

  Erdoğan’ın İade-i Ziyareti Ne Zaman?

  Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmeye Gezi ve 28 Şubat davalarına ilişkin bir dosya ile gittiğini belirtti.

  Özel, yakın zamanda olumlu gelişmeler beklediğini ifade etti. Ayrıca Erdoğan’ın iade-i ziyaret tarihinin henüz netleşmediğini ve “Bize henüz bir başvuru ulaşmadı. Talep geldiğinde ve tarih netleştiğinde açıklanacak.” şeklinde konuştu.