Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Musk, Biden’ın Yaşıyla İlgili Tartışmalara Katıldı

  Elon Musk, Başkan Joe Biden’ın yaşına ilişkin tartışmalara katılarak sosyal medyada gündem oldu. Musk, Biden’ın yaşının politikada ne kadar önemli olduğunu tartıştı.

  Elon Musk, Başkan Joe

  Musk, Biden’ın Yaşıyla İlgili Tartışmalara Katıldı

  Musk, X’teki hesabından yaptığı paylaşımda, ABD medyasının Biden’ın sağlık durumu hakkındaki açıklamalarını eleştirdi. Biden’ın yaşıyla ilgili tartışmalara dahil olan Musk, medyanın tekrarlayan yalanlarına dikkat çekti.

  Musk, Biden’ın sağlık durumuna ilişkin çıkan haberleri sahte ve orijinal olmayan şekilde sahte olarak nitelendirdi. “Gerçeği bilmek istiyorsanız, X’te kalın” diyerek paylaşımını noktaladı.

  İlk Canlı Yayın Tartışması Eleştirilere Yol Açmıştı

  ABD’de 5 Kasım’da gerçekleşecek başkanlık seçimleri öncesi Demokrat Parti adayı Biden ile Cumhuriyetçi rakibi Trump arasındaki ilk canlı yayın tartışması, Biden’ın yaşının gündeme gelmesine neden olmuştu.

  27 Haziran’da CNN’de yapılan canlı yayında Trump, rakibine karşı net bir üstünlük sağlayamamış, ancak Biden da yaş konusundaki endişeleri dağıtacak bir performans sergileyememişti. Program sonrası Biden, eleştiri oklarının hedefi olmuş ve bazı Demokrat Parti içinden ve destekçi medya kuruluşlarından istifasını istemişti.

  Biden, sağlık durumunun eskisi gibi olmadığını kabul etmiş, ancak hala Trump’a karşı en iyi alternatif olduğunu savunarak yarıştan çekilmeyeceğini açıklamıştı.