Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Michael Mosley’nin Eşi Clare Bailey Mosley’den Açıklama

  Michael Mosley’nin eşi Clare Bailey Mosley, son zamanlarda medyada çok konuşulan konular hakkında açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

  Michael Mosley'nin eşi Clare

  Clare Bailey Mosley, eşinin dağlık bir bölgede tırmanış yaparken yanlış rotaya saptığını ve arama ekipleri tarafından kolayca görülemeyeceği bir yerde yığıldığını söyledi. Clare, “Michael maceracı bir adamdı, onu bu kadar özel kılan şeylerden biri de buydu” dedi. Eşi Michael’ı kaybetmenin zorluğuna vurgu yaparak, dünya çapından gelen destek mesajlarının kendisini ve ailesini teselli ettiğini belirtti.

  Michael Mosley’nin Ölümü ve Araştırmalar

  67 yaşındaki Michael Mosley, TV programları ve BBC Radyo 4’deki “Just One Thing” podcastiyle tanınıyordu. 5 Haziran Çarşamba gününden beri haber alınamayan Mosley’nin cansız bedenine ulaşıldı. Cesedin, kıyı şeridinde arama yapılırken bulunduğu belirtildi. Polis yetkilileri, ölüm nedenini araştırmakta olduklarını ve her ihtimali ele aldıklarını açıkladı.

  Dr. Michael Mosley kimdir? İngiliz Michael Mosley, Londra’da tıp okuyup doktor olduktan sonra uzun yıllardır sunucu, belgesel yapımcısı, gazeteci ve yazar olarak çalıştı. Daily Mail’de köşe yazarlığı yapan Mosley’nin Channel 4’da “İngiltere’yi kim şişmanlattı?” isimli bir programı vardı. Dr. Mosley, aralıklı oruç diyetlerini savunmasıyla biliniyor. Haftada iki gün kalori almayı kısıtlayan 5:2 diyeti ve günde 800 kalori ile sınırlandırılan ‘Fast 800’ diyetiyle tanınıyor.