Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Piyasada Bugün Neler Oldu?

  Kripto piyasada bugün yaşanan gelişmeleri kaçırmayın! Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraların değerlerindeki değişiklikleri anlık olarak takip edin.

  Kripto piyasada bugün yaşanan

  Yeni Listelenen Projeler ve Oylamalar

  Kripto para piyasası bugün hareketli bir gün geçirdi. Birçok proje için yeni gelişmeler, listelemeler ve oylama sonuçları kaydedildi. Özellikle IO token’ı için bugün çok kritik. Zira altcoin; Gate.io, KuCoin, BitMart, MEXC Global, LBank, AscendEX, Bitrue ve IoNet platformlarında listelendi.

  • Ionet (IO): IO token’ı bugün Gate.io, KuCoin, BitMart, MEXC Global, LBank, AscendEX, Bitrue ve IoNet platformlarında listelendi. Bu durum IO token’ının işlem göreceği borsa sayısını önemli ölçüde arttırdı.
  • Diğer Listelemeler: Kaspa (KAS), DUKO (DUKO), GROOVE (GROOVE), Dogemob (DOGEMOB), Credefi (CREDI), StrikeX (STRX) ve Black Panther (BLACK) gibi çeşitli projeler de bugün farklı borsalarda listelendi.
  • dYdX (WETHDYDX): dYdX topluluğu, FET ve AGIX piyasalarının kapatılması ve nihai olarak çözüme kavuşturulması yönünde oylama devam etti.

  Topluluk Oylamaları ve Test Ağları

  • Gnosis (GNO): GnosisDAO topluluğu, karpatkey ve StableLab’ın GnosisDAO için Delegesi Programı v0 oluşturup oluşturmaması gerektiğine dair oylama gerçekleştiriyor.
  • Diğer Oylamalar: Lido Node Operator Call, Render (RNDR), ve dYdX (WETHDYDX) gibi projelerde de farklı konular hakkında oylama yapıldı veya devam ediyor.
  • Stellar (XLM): Stellar testnet’i bugün sıfırlandı.

  Proje Güncellemeleri ve Satın Alma İşlemleri

  • Ripple: Önde gelen blockchain ödeme firması Ripple, düzenlemeye tabi bir kripto varlık saklayıcısı olan Standard Custody & Trust Company’yi satın alma işleminin başarıyla tamamlandığını duyurdu. Bu hamle, Ripple için stratejik bir genişlemeye işaret ediyor.
  • ZKsync Derneği: Blockchain arenasında yeni bir çığır açan ZKsync Derneği, yaklaşık 700.000 uygun cüzdan için ortamı dönüştürmeye hazır geniş kapsamlı bir token airdropu duyurdu.