Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Para Ekosistemi Buluşması: Sui Connect Etkinliği

  Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Sui Connect etkinliğinde kripto para ekosistemi üzerine yeni fikirler ve stratejiler paylaşılıyor. Kripto para sektöründeki son gelişmeler burada tartışılıyor.

  Kripto para dünyasının önde

  Kripto para ve Web3 ekosistemi paydaşları, İstanbul’da gerçekleştirilen Sui Connect etkinliğinde bir araya geldi. Türkiye’deki kripto ekosistemi geniş bir katılımla bir araya gelerek sektördeki gelişmeleri değerlendirdi.

  OKX TR ve Sui Vakfı Arasında Stratejik İşbirliği

  Sui Vakfı Genel Müdürü Greg Siourounis ve OKX TR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çamır, Türkiye’ye özel stratejik bir işbirliği duyurdu. OKX TR, Türkiye kullanıcılarına özel bir Öğren ve Kazan etkinliği düzenleyerek Sui blokzincirini tanıtacak.

  OKX TR ve Sui İşbirliği Detayları

  Dünyanın en büyük ikinci borsası olan OKX, Türkiye’de saniyede 297 bin işlem yapabilen Sui blokzinciri ile stratejik bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliğiyle Türk kullanıcılar, Sui ekosistemine daha kolay erişebilecekler.

  Sui Vakfı ve OKX TR’den Açıklamalar

  Sui Vakfı Genel Müdürü Greg Siourounis, işbirliğinin Türkiye’deki blokzinciri teknolojisinin benimsenmesine katkı sağlayacağını belirtirken, OKX TR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çamır ise Türkiye’deki kullanıcıların küresel blok zinciri ağlarıyla etkileşimini hızlandıracaklarını vurguladı.