Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Para Analizleri ve Öngörüler

  Kripto para analizleri ve öngörüler ile ilgili en güncel ve detaylı bilgileri buradan bulabilirsiniz. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralar hakkında analizler ve tahminler.

  Kripto para analizleri ve

  Araştırma Firması: Bitcoin Yarılanma Sonrasında Yeni Zirvelere Ulaşabilir

  Araştırma firması, Bitcoin’in yarılanma sonrasında değer kazandığı sürenin uzunluğu da dahil olmak üzere tarihsel eğilimlere baktı. Rapor, bunların gerçekleşmesi durumunda Bitcoin’in yeni zirvelere ulaşabileceğini öne sürdü.

  ABD’deki Ethereum ETF’leri Kripto Paralara Talebi Artırabilir

  CCData, ABD’de Ethereum ETF’lerinin onaylanmasının kripto para birimlerine daha fazla talep getirilmesine de yardımcı olacağını söyledi.

  Bitcoin Fiyat Hareketleri ve Döngüsel Analiz

  Bitcoin, mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73 bin 700 doların üzerine çıktı ancak o zamandan beri yaklaşık 59 bin ila 72 bin dolar arasında işlem görüyor. Bitcoin fiyat hareketlerini inceleyen veri şirketi, şu döngüsel harekete tespit etti: “Halving olayı her zaman bir zirveye ulaşmadan önce 366 günden 548 güne kadar sürebilen bir fiyat genişleme döneminden önce geldi ve her yarılanmanın bir öncekinden daha uzun bir döngü yaşadı. Son Bitcoin yarılanması bu yıl 19 Nisan’da gerçekleşti, dolayısıyla bu tarihsel zaman dilimleri henüz geçmedi. Ayrıca, önceki döngülerdeki yarılanma olayını takiben yaklaşık iki ay boyunca merkezi borsalardaki ticaret faaliyetlerinde bir düşüş gözlemledik, bu da bu döngüyü yansıtıyor gibi görünüyor. Bu, mevcut döngünün 2025’e kadar daha da genişleyebileceğini gösteriyor.”