Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Opsiyonlarının Süresi Doluyor: Piyasada Neler Bekleniyor?

  Kripto opsiyonlarının süresi dolmak üzere! Piyasada neler bekleniyor? Kripto para birimlerindeki son durumu ve gelecek trendleri öğrenmek için hemen tıklayın!

  Kripto opsiyonlarının süresi dolmak

  2,4 milyar dolar değerindeki Bitcoin ve Ether opsiyonlarının süresi 3 Mayıs’ta dolacak. Bu durum piyasada oynaklığın artmasına neden olabilir. Bitcoin opsiyon sözleşmeleri, yatırımcıların Bitcoin fiyat hareketleri hakkında spekülasyon yapmalarını sağlayan türev sözleşmelerdir.

  Bitcoin ve Ether Opsiyonlarındaki Durum

  3 Mayıs’ta 1,39 milyar dolar değerinde toplam 23.367 Bitcoin sözleşmesinin vadesi dolacak. Satım/alım oranı şu anda 0,5 ve maksimum acı noktası 61.000 dolar olarak belirlendi. Ayrıca, 1 milyar dolar nominal değere sahip toplam 334.248 Ether sözleşmesinin de Cuma günü sona ermesi bekleniyor. Bu sözleşmelerin put-to-call oranı 0,37 ve maksimum noktası 3.000 dolar.

  Opsiyon sözleşmelerinin sona ermesi tarihsel olarak spot kripto piyasasında kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına neden olmuştur. Bitcoin ve Ether son birkaç hafta içinde düşüş baskısı yaşadı. BTC fiyatı 60.000 $ ‘ın altına düşerek yarılanma sonrası haftalık neredeyse %20’lik bir düzeltmeye işaret etti. Ether fiyatı da 2.900 doların altına geriledi.

  Yatırımcılar İçin Önemli Bilgi

  Yatırımcılar genellikle put/call oranını değerlendirerek piyasanın genel durumu hakkında fikir sahibi olurlar. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır. Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir.