Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Opsiyonlarında Büyük Süreç Sonu

  Kripto opsiyonlarında büyük süreç sonu, kripto para birimleriyle yapılan opsiyon işlemlerinde son durumu ve gelecek trendleri analiz ediyoruz. Kripto opsiyon ticaretinde dikkat edilmesi gerekenler burada!

  Kripto opsiyonlarında büyük süreç

  31 Mayıs’ta 4,7 milyar dolar değerindeki 69.000 Bitcoin opsiyonunun ve 3,5 milyar dolar değerindeki 920.000 Ether opsiyonunun süresi doluyor. Yatırımcılar bu süreçte dikkatle piyasayı izlemekte.

  Satım/Alma Oranı (PCR) Verileri

  Satım/alma oranı (PCR) yatırımcıların piyasa duyarlılığını yansıtan teknik bir göstergedir. Deribit verilerine göre, vadesi dolan Bitcoin’in PCR’ı 0,61, Ether’in PCR’ı ise 0,46 olarak kaydedilmiş.

  Önemli Seviyeler ve Analizler

  BTC için 66.000 dolar, ETH için 3.300 dolar seviyeleri önemli. Vadeli yatırımcılar için dikkat edilmesi gereken bu seviyeler, piyasadaki hareketliliği etkileyebilir.

  Yatırımcı Pozisyonları ve Beklentiler

  Açık pozisyondaki (OI) milyonlarca kişi, Bitcoin ve Ether için belirli kullanım fiyatlarında long pozisyonlar almış durumda. Bazı yatırımcılar, Bitcoin için 100.000 dolar hedefiyle pozisyonlarını korumakta.

  Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından verilen spot ETH ETF onayı, kripto piyasasında önemli bir olay olmuş ancak beklenen etkiyi tam olarak gösterememiştir. Yatırımcılar, piyasanın geleceğine dair dikkatli olmalıdır.