Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Dünyasındaki Güncel Gelişmeler

  Kripto dünyasındaki en son haberleri ve güncel gelişmeleri buradan takip edin. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimleri hakkında bilgi edinin. Yatırım fırsatlarını kaçırmayın!

  Kripto dünyasındaki en son

  Singapur İşletmeleri Akira Fidye Yazılımı Riskine Karşı Uyarıyor

  Son bir yılda Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’daki 250’den fazla kuruluştan 42 milyon dolar çalan fidye yazılımı Akira, şimdi aktif olarak Singapur’daki işletmeleri hedef alıyor. Singapur Siber Güvenlik Ajansı, Singapur Polis Gücü ve Kişisel Verileri Koruma Komisyonu tarafından yayınlanan ortak bir bildiri, Akira fidye yazılımının artan tehdidine dikkat çekiyor.

  ABD Bitcoin ETF’leri, Madencilik Verilerini Etkiliyor

  ABD’deki Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’leri), geçtiğimiz hafta 25.729 BTC satın alarak aynı dönemde çıkarılan BTC miktarının sekiz katını aştı. ETF’lerin net girişleri 1,83 milyar doları aşarken, Grayscale fonundan 17,93 milyar dolarlık net çıkış oldu. Ancak kripto para borsasının kurucu ortağına göre, Bitcoin’in fiyatı makroekonomik faktörlerden ve jeopolitik olaylardan daha fazla etkileniyor.

  Bitcoin Ağı İşlem Ücretleri Geçici Olarak Artıyor

  7 Haziran’da Bitcoin ağı, 332.000 onaylanmamış işlemden kaynaklanan işlem ücretlerinde keskin bir artış yaşadı. Yüksek öncelikli işlemlerin maliyeti 514 satoshi’ye kadar çıkarken, düşük öncelikli işlemlerin maliyeti 513 satoshi oldu. İşlem ücretleri ABD doları cinsinden 50 ila 52 ABD Doları arasında değişti.

  Madenciler Üzerindeki Baskı: Bitcoin Halving Etkisi

  Nisan ayında dördüncü yarılanma etkinliği gerçekleşen Bitcoin ağı, blok ödülünü 6,25 BTC’den 3,125 BTC’ye düşürdü. Bu durum, madenciler üzerinde aşağı yönlü bir baskı yaratmış olabilir. Örneğin, bazı şirketler, Mayıs ayında gelirlerinde büyük bir düşüş yaşadıklarını bildirdiler.