Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Dünyasında Gündem: Binance, Trump ve ABD Regülasyonu

  Kripto dünyasında son gelişmeler! Binance, Trump ve ABD’nin kripto regülasyonu üzerine güncel haberler. Kripto para piyasalarını etkileyen önemli olaylar hakkında detaylı bilgi.

  Kripto dünyasında son gelişmeler!

  Binance ve DWF Labs Arasındaki Savaş

  Binance, The Wall Street Journal’da çıkan bir haberde piyasaları manipüle ettiği iddialarına karşı çıkarak DWF Labs’ın suçlamalarını reddetti. Eski bir Binance çalışanının iddiasına göre 2023 yılında DWF’den 300 milyon dolarlık wash trading yapıldığı iddiaları ortaya atıldı ancak Binance bu iddiaları yalanladı. Binance sözcüsü, piyasa manipülasyonuna izin vermediklerini ve sıkı bir piyasa gözetim çerçevesine sahip olduklarını belirtti.

  Donald Trump Kripto Arenasında

  Eski ABD Başkanı Donald Trump, Florida’daki evinde bir grup nonfungible token (NFT) meraklısını ağırlayarak kripto sektörü hakkında açıklamalarda bulundu. Trump, NFT’lerin tekrar popüler hale geldiğini belirtirken, rakibi Joe Biden’ın destekçisi olduğu BODEN isimli memecoin hakkında eleştirilerde bulundu.

  ABD’de Kripto Regülasyonu Gündemde

  ABD’li Demokratlar, kripto para karıştırıcılarının kullanımını geçici olarak yasaklayacak bir yasa tasarısını Temsilciler Meclisi’ne sundu. “Blockchain Dürüstlük Yasası” olarak adlandırılan mevzuat, mikserlerden gelen fonları işleyen finans kurumlarına ceza öngörüyor. Geçici önlem, mikser kullanımı ve etkileriyle ilgili detaylı bir rapor hazırlanması için iki yıllık bir süre öngörüyor.