Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  KOBİ Finansmanında Yenilikçi Çözümler

  KOBİ finansmanında başarılı olmak için en yeni ve yenilikçi çözümleri keşfedin. Sektörde öne çıkmak ve rekabeti aşmak için harika fırsatlarla tanışın.

  KOBİ finansmanında başarılı olmak

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Kredi Sınırını İndirdi

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, TL ticari krediler için aylık büyüme sınırını %2,5’ten %2’ye düşürdü. Bu adım, 2024’ten bu yana uygulanan sıkılaşma tedbirlerinin bir parçası olarak atıldı.

  KOBİ’lere Özel Finansman Erişimi Sağlanıyor

  Sıkılaşma döneminde avantajlı finansmana erişim ihtiyacını karşılamak amacıyla yerli teknoloji girişimi, KOBİ’lere özel finansal ürün karşılaştırma platformu olan KobimGelsin’i hayata geçirdi. Bu platform sayesinde KOBİ’ler, ihtiyaçlarına en uygun finansal çözümlere hızla ulaşabilecek.

  POS ve Kredi Hizmetleri Tek Platformda

  KOBİ’ler için finansmana erişim ve ödeme yöntemlerindeki çeşitlilik artarken, TeklifimGelsin platformu üzerinden sunulan KobimGelsin özelliği sayesinde POS cihazı, ticari kredi kartı ve kredi tekliflerini kolayca karşılaştırma ve başvuru yapma imkanı sağlanıyor.

  KOBİ’lerin Finansal Durumları Ücretsiz Değerlendiriliyor

  KobimGelsin üzerinden finansal ürünleri karşılaştıran KOBİ’ler, aynı zamanda finansal durumlarına ilişkin kredi karnelerine ücretsiz erişebiliyor. Bu sayede KOBİ’ler, finansal durumlarını daha iyi anlayarak doğru finansal kararlar alabiliyor.