Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kamala Harris Temalı Memecoin Değer Kazandı

  Kamala Harris temalı memecoin, yatırımcıların ilgisini çekiyor ve değer kazanmaya devam ediyor. Bu popüler kripto para birimini keşfedin ve yatırım fırsatlarını değerlendirin.

  Kamala Harris temalı memecoin,

  ABD Başkanı Joe Biden’ın başkanlık yarışından çekileceği yönündeki baskılar arttıkça, Kamala Harris temalı bir memecoin Perşembe günü yaklaşık yüzde 250 değer kazandı. Biden’ın Donald Trump ile gerçekleştirdiği münazaranın ardından başkanlık yarışından çekileceği iddiaları gündemde.

  Dex Screener’a göre, ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in kötü çizilmiş karikatürüyle pazarlanan, kasıtlı olarak yanlış yazılan Solana tabanlı bir memecoin olan KAMA’nın piyasa değeri, 27 Haziran’daki tartışma sırasında 3,5 milyon dolardan yaklaşık 11,9 milyon dolara yükseldi. Token, 3 Temmuz’da ulaştığı 22,2 milyon dolarlık piyasa değeri zirvesinden biraz düşüş yaşadı.

  ABD Başkanlık Seçimleri Memecoin Piyasasını Etkiliyor

  Reuters’ın 3 Temmuz tarihli haberine göre, Biden’ın yeniden seçilme yarışından çekilmesi durumunda Kamala Harris’in yerine geçebileceği belirtiliyor. Biden’ın çekileceği iddiaları, Biden kampanyasından, Beyaz Saray’dan ve Demokrat Ulusal Komitesi’nden yedi üst düzey kaynağa dayandırıldı. Bu arada, Joe Biden (BODEN) CoinGecko’ya göre son 24 saatte yüzde 22’den fazla, son bir haftada ise %73,4 oranında düşüş yaşadı.

  KAMAnın yükselişi ve BODEN’in düşüşü, 27 Haziran’daki Biden-Trump tartışmasının ardından geldi. Siyasi analistler, Biden’ın tartışmadaki kötü performansına dikkat çekerek, Biden’ın boğuk ses tonu ve zaman zaman düşünce akışını kaybetmesi nedeniyle eleştirildiğini belirtiyorlar. 81 yaşındaki Biden, başkanlık için yarışan en yaşlı aday olması nedeniyle performansının düşük olabileceğini, Atlanta’da düzenlenen tartışma öncesindeki hafta soğuk algınlığı, aşırı hazırlık ve jet lag’e bağlı olduğunu ifade etti.