Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Operasyonu

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği önemli operasyon hakkında detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz. Operasyonun detayları ve sonuçlarına dair güncel haberler ve analizler.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 30 Haziran tarihinde Kayseri’de meydana gelen olaylar sonrasında sosyal medya üzerinden provokatif paylaşımlar yapan kişilere yönelik operasyon düzenlendiğini açıkladı.

  Operasyon kapsamında “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” ile “halkı yanıltıcı bilgiyi alenen yayma” suçlarına karıştığı belirlenen 22 şüpheliye işlem yapıldığı, 8 kişinin gözaltına alındığı ve 4 kişinin tutuklandığı belirtildi. Diğer şüphelilerden 3’ü hakkında adli kontrol hükümleri uygulanırken, 1 kişinin adli süreç devam ettiği bildirildi.

  Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamada, il genelinde izinsiz toplanmalara ve olaylara karıştıkları tespit edilen 29 şüphelinin yakalandığı ifade edildi. Bu şüphelilerden 6’sının tutuklandığı, 2’sine adli kontrol hükümleri uygulandığı ve 3 kişinin ise adli süreçlerinin devam ettiği belirtildi.