Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  İsrail Maliye Bakanı: Hamas’la Yürütülen Müzakereler Hakkında Çarpıcı Açıklamalar

  İsrail Maliye Bakanı, Hamas’la yürütülen müzakerelerle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. İsrail ve Hamas arasındaki görüşmeleri ele alan önemli detaylar haberimizde.

  İsrail Maliye Bakanı, Hamas'la

  İsrail’in aşırı sağcı Maliye Bakanı Bezalel Smotrich, sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda, İsrail ile Hamas arasında esir takası anlaşması için yürütülen müzakerelere ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

  Hamas’ın esir takası için Gazze’ye yönelik saldırıların sonlandırılması şartını “hile” olarak nitelendiren Smotrich, “Buna imza atarak ya da göz yumarak bunu kabul eden herhangi bir İsrail lideri, İsrail vatandaşlarının güvenliğini bilerek ihmal ettiği için sonsuza kadar hatırlanacak” ifadelerini kullandı.

  “Şimdi Hemen Tam Güçle Hamas’a Karşı”

  “Hamas’ı yok edene kadar şimdi hemen tam güçle Refah” ifadeleriyle de Smotrich, Refah’a kara saldırısına başlatılması çağrısında bulundu.

  Filistin karşıtı görüşleriyle bilinen Smotrich, Hamas ile esirlerin serbest bırakılması ve ateşkese ilişkin müzakere edilen mevcut mutabakatı desteklemeyeceğini, söz konusu mutabakatın onaylanması durumunda İsrail için “felaket” olacağını iddia etmişti.