Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  IO.net CEO’su İstifa Etti

  IO.net CEO’su istifa etti! Şirketin geleceği ne olacak? Detaylar haberimizde. İstifanın ardındaki sebep ne? Merak edilen her şey burada!

  IO.net CEO'su istifa etti!

  Solana tabanlı kripto projesi IOnet’in CEO’su, token’ın piyasaya sürülmesine iki gün kala istifa etti. Solana merkezli yapay zeka projesi, makine öğrenimi girişimlerinin geleneksel buluta kıyasla çok daha düşük bir maliyetle bilgi işlem gücünden faydalanabilmesi için bir ağ oluşturmak üzere GPU tedarikini bir araya getiriyor.

  CEO Değişikliği

  IO.net’in kurucularından biri olan Ahmad Shadid, token’ın piyasaya sürülmesine iki gün kala projeden ayrıldı ve yerine kurucu arkadaşı ve eski baş işletme sorumlusu Tory Green getirildi. Shadid, istifasını şu şekilde açıkladı: “Geçmişimle ilgili iddialar varken, io.net’in dikkatim dağılmadan ilerlemesine izin vermek ve büyümesine odaklanmak için CEO’luk görevimden ayrıldığımı vurgulamak isterim.”

  Lansman Detayları

  IO.net tokenı IO, 11 Haziran’da saat 15.00’te Binance’in Launchpool’unda piyasaya sürülecek. Lansman sırasında 95.000.000 IO token’ı piyasaya sürülecek ve maksimum 800.000.000 IO token arzı dolaşıma girebilecek. Shadid’in ayrılışının zamanlaması, endişelere yol açtı ancak Shadid, IO’nun 4 yıllık kilitlenmeye tabi olduğunu ve yatırımcıların token’larını Haziran 2025’e kadar satamayacaklarını belirtti.

  Yeni Yönetim ve Gelecek Planları

  Shadid’in ayrılışı sonrasında IO.net ekosistemindeki liderlik değişiklikleri de önümüzdeki günlerde duyurulacak. Yeni CEO Green, ekosistemin büyümesine katkıda bulunmak amacıyla firmadan ayrılmayacağını ve gelecek planlarını açıklayacağını belirtti. Yatırım tavsiyesi içermeyen bu makale, her yatırımın risk içerdiğini ve okuyucuların kendi araştırmalarını yapması gerektiğini vurgulamaktadır.