Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Hollywood Yıldızlarının Kripto Para ve NFT Yatırımları

  Hollywood yıldızları, kripto para ve NFT’lerle yatırım yaparak dijital varlık dünyasına adım atıyor. Ünlülerin finansal gelecek stratejileri ve ilginç yatırım tercihleri.

  Hollywood yıldızları, kripto para

  Kripto Para ve NFT Yatırımlarıyla Parlayan 5 Hollywood Yıldızı

  Kripto piyasası hala gelişim aşamasında olsa da, geniş kitleler tarafından giderek daha fazla kabul görüyor. Hollywood dünyasının önde gelen oyuncuları arasında da kripto para ve NFT’lerle ilgili bir ilgi artışı gözlemleniyor. İşte Hollywood’dan beş tanınmış yıldızın kripto para ve NFT yatırımları:

  Eva Longoria

  ABD ve dünyanın en ünlü oyuncularından Eva Longoria, kripto ve NFT’lere yaptığı yatırımlarla da tanınıyor. Ünlü ismin portföyünde toplamda 22 bin dolarlık Wrapped Ethereum (WETH) ve Ethereum (ETH) yer alıyor. Eva Longoria’nın NFT portföyü ise oldukça çeşitli. Toplamda 433 adet dijital sanat eserine sahip olan Longoria’nın en değerli eseri, Doodle koleksiyonundan #9425 numaralı NFT olup, son satış fiyatı 6 bin dolar. Longoria’nın kripto ve NFT alanlarındaki toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 53 bin 700 dolar.

  Elijah Wood

  Elijah Wood’un kripto para cüzdanında ağırlık olarak Ethereum bulunuyor. Ünlü oyuncu 1.495 dolar değerinde Ethereum, 756 dolar değerinde Ethereum Name Service (ENS) ve 384 dolar değerinde WOOL’a sahip. Elijah Wood’un NFT cüzdanında toplamda 122 adet NFT yer alırken, en pahalı ürün 2 bin 700 dolarlık tahmini değerleme ile “NFT Toy Face”. Elijah Wood’un kripto ve NFT yatırımlarının günümüzdeki değeri 12 bin 600 dolar.

  Anthony Hopkins: Yıllara meydan okuyan aktör Anthony Hopkins, kripto paralara yakın bir isim. Hopkins’in kripto cüzdanında sadece 700 dolar değerinde Ethereum (ETH) bulunuyor. Ünlü isim, NFT tarafında ise 35 farklı esere sahip ve toplam yatırımının değeri günümüzde 3 bin 400 dolar.

  Gwyneth Paltrow: Gwyneth Paltrow’un kripto cüzdanında 13 bin dolar değerinde ApeCoin, bin 700 dolar değerinde Ethereum bulunuyor. Paltrow, NFT tarafında ise toplamda 270 adet benzersiz esere sahip. Dijital sanat eseri portföyünün en değerli parçası ise Bored Ape Yatch Club #6141, değeri 50 bin dolar. Paltrow’un toplam altcoin ve NFT cüzdanlarının maddi değeri 71 bin 900 dolar.

  Bill Murray: Bill Murray’nin kripto cüzdanında 15 bin 700 dolar değerinde Wrapped Ethereum (WETH) ve 3 bin 500 dolar değerinde Ethereum (ETH) yer alıyor. Murray, NFT tarafında ise toplamda 345 adet dijital sanat eserine sahip ve toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 240 bin dolar.

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.