Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Hareket Şirketi Halka Arz Ediliyor

  Hareket Şirketi, halka arz ediliyor! Türkiye’nin önde gelen hareket ve lojistik firmasının halka arz süreci hakkında detaylı bilgiler burada. Yatırım fırsatını kaçırmayın!

  Hareket Şirketi, halka arz

  Türkiye’de ve uluslararası arenada enerji, petrokimya, petrol ve doğalgaz, alt yapı inşaat ve gemi inşa sektörlerinde faaliyet gösteren Hareket, yüksek mühendislik çözümleri sunmaktadır. Standart dışı yük kaldırma, proje taşımacılığı, ekipman kiralama, montaj ve depolama hizmetleri sunan şirket, halka arz için hazırlanıyor.

  Halka Arz Detayları

  • Aracı Kuruluşlar: Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) liderliğinde ve Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. (YF) eş liderliğinde toplam 40 aracı kuruluş
  • Talep Toplama Tarihi: 15-17 Mayıs tarihleri arasında
  • Pay Fiyatı: 70 TL sabit fiyatla
  • Sermaye Artırımı: 19 milyon 200 bin TL nominal değerli paylar
  • Ortak Satışı: 4 milyon 800 bin TL nominal değerli paylar
  • Hedeflenen Büyüklük: 1 milyar 680 milyon TL
  • Halka Açıklık Oranı: %20,83

  Halka arz geliri yeni yatırım ve ekipmanlara ayrılacak. Şirket, elde edilen gelirin %50-60’ını makine, ekipman, tesis ve yeni projelere yatırım yapmak için kullanmayı planlıyor. Bu sayede sektörde global bir oyuncu olmayı hedefliyor ve uluslararası projelerde varlığını güçlendirmeyi amaçlıyor.

  Hareket Şirketi Hakkında

  Hareket, Türkiye’de ve dünyada yüksek mühendislik metotları içeren prestijli projelerde yer alan önde gelen bir aktördür. Şirketin taşıma kapasitesi yaklaşık 38 bin ton olup, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’nin en ağır taşıması olan 11 bin 350 tonluk bir yükü başarıyla taşımıştır. Ayrıca, globalleşme yolculuğunda 611 personeliyle önemli yatırımlara imza atmaya devam etmektedir.