Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ethereum Teknik Analiz: Peter Brandt’ın Gözünden

  Ethereum’un teknik analizi, ünlü analist Peter Brandt’ın bakış açısıyla inceleniyor. Ethereum fiyatları ve gelecek tahminleri hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

  Ethereum'un teknik analizi, ünlü

  Efsane trader ve analist Peter Brandt, Ethereum’un teknik resminde yeni bir ‘baş ve omuz’ formasyonu tespit etti. Bu formasyonun doğru olduğu kanıtlanırsa, altcoin fiyatının büyük bir tersine dönüş yaşaması muhtemel. Ethereum’un bu potansiyel serpintiyi hafifletmek için önemli şoklara ihtiyacı var.

  Brandt’ın Tespitine Göre Daha Fazla Düşüş Mü Var?

  Ethereum şu anda on-chain ölçümlere göre iyi bir konumda değil. Yazı sırasında, lider altcoin daha geniş bir piyasa kaymasıyla %6,3 düşüşle 3.450 dolara geriledi. Böylece, geçtiğimiz haftaki kayıplarını daha da artırarak %9,83’e taşıdı. Bununla birlikte, Ethereum yalnızca geçtiğimiz ay %17,72’lik bir artışla ay için göreceli parlaklığını korudu.

  Ethereum’un Acil Endişeleri

  Peter Brandt’in tespit ettiği trendin tersine dönmesi durumunda, 3.000 dolar ve 2.800 dolar fiyat işaretleri izlenecek ana destek bölgelerini oluşturacak. Ayrıca, ABD SEC, spot Ethereum ETF’lere kısa süre önce yeşil ışık yaktı ancak ürünlerin ticareti henüz başlamadı. Likidite kapma konusundaki endişeler ufukta görülmeye devam ediyor.

  Lider Altcoin İçin Sırada Ne Var?

  Geçtiğimiz hafta Ethereum’un yaşadığı düşüş, kriptonun tarihinde bir değişim dönemi olduğunu kanıtlayan mikro bir faktör. En az bir spot Ethereum ETF ihraççısının bu hafta S-1 kayıtları hakkında geri bildirim alabileceğine dair göstergeler var. Perde arkasındaki müzakereler belirsizliğini koruyor. Ancak, piyasa analistleri ilerleyen bu S-1 onayları konusunda iyimserler.