Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ethereum Fiyatında Yükseliş Devam Ediyor

  Kripto para piyasasında Ethereum fiyatında gözle görülür bir yükseliş trendi devam ediyor. Son durumu ve analizleri buradan takip edebilirsiniz.

  Kripto para piyasasında Ethereum

  Ethereum fiyatı 27 Mayıs’taki erken işlemlerde 4 bin dolara yaklaşıyor. ETH, son 24 saatte yüzde 5 artış gösterdi ve bu yükselişin Ether’in ETF onayının etkisiyle gerçekleştiği düşünülüyor. CoinMarketCap verilerine göre, altcoin’lerin lideri ETH, gün içinde neredeyse yüzde 5 artarak 3.930 dolara ulaştı. Birkaç gün önce spot Ether ETF’lerinin onaylandığı dönemde de benzer bir fiyata ulaşan ETH, geçen hafta yüzde 27,5’lik bir kazanç sağlamıştı.

  Analistler ve Tahminler

  Analizciler, ETH’nin yükseliş eğiliminde olduğunu ve hacim artışıyla düşüş trendini kırdığını belirtiyorlar. DeFiance Capital kurucusu Arthur Cheong, ETH’nin 4.500 dolara ulaşacağını öngörürken, Ethereum eğitimcisi Anothny Sassano ise MicroStrategy kurucusu Michael Saylor’ın önümüzdeki aylarda ETH satın alabileceğini tahmin ediyor. Bitcoin fiyatındaki yükselişin ardından, Ethereum’un da benzer bir hareketle Temmuz ayı sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.000 dolara çıkabileceği düşünülüyor.

  • Matthew Hyland: ETH’nin yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor.
  • Arthur Cheong: ETH’nin 4.500 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.
  • Anothny Sassano: Michael Saylor’ın ETH satın alabileceğini düşünüyor.

  Ethereum fiyatındaki bu büyük gelişme kripto ekosistemi üzerinde de etkili oldu. DeFiLlama verilerine göre, merkeziyetsiz finansın (DeFi) kilitlenen toplam değeri, iki yılın en yüksek seviyesine geri döndü ve bu değerin yüzde 60’ı Ethereum ağında kilitlendi.