Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ethereum (ETH) Vadeli İşlemler ve Satış Baskısı – Güncel Durum

  Ethereum (ETH) vadeli işlemler ve satış baskısı hakkında en güncel durumu öğrenin. Kripto para piyasasındaki gelişmeleri takip edin ve yatırım stratejilerinizi güncelleyin.

  Ethereum (ETH) vadeli işlemler

  Ethereum (ETH) Güncel Durum

  Ethereum (ETH), 3500 dolar seviyelerini test ederken, CryptoQuant analisti ShayanBTC, vadeli işlem piyasasındaki mevcut trendlerin düzelmemesi durumunda ETH’nin daha fazla düşüş yaşayabileceğini belirtiyor. Son dönemde Bitcoin ve Ethereum’un volatil seyri, altcoin’leri de haftalar içindeki en düşük seviyelere çekti. Ethereum, son üç haftadan uzun bir süre sonra 3.500 dolar seviyelerine geriledi. Bu fiyat hareketinin ardından ShayanBTC’nin yorumları, kripto yatırımcılarını endişelendiriyor.

  Vadeli İşlemler ve Satış Baskısı

  Vadeli işlem piyasasındaki veriler, piyasa katılımcılarının daha sert düşüşler ve türbülansın devam edeceği sinyalleri veriyor. Yapılan analizlerde, vadeli işlem piyasalarındaki alış-satış oranının düşüş eğiliminde olduğu ve satıcıların daha agresif davrandığı görülüyor. Bu durum, çoğu vadeli işlem yatırımcısının Ethereum’u agresif bir şekilde satışa çıkardığını gösteriyor. ShayanBTC’ye göre, bu durum Ethereum fiyatında düşüş eğiliminin devam edebileceğine işaret ediyor.

  Yatırım Uyarısı

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir. Okuyucular, yatırım kararlarını verirken kendi araştırmalarını yapmalı ve piyasa koşullarını dikkate almalıdır.