Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ethereum ETF Başvuruları ve Gelişmeleri

  Ethereum ETF başvuruları ve son gelişmeler hakkında en güncel bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Kripto para dünyasındaki yeni trendleri kaçırmayın.

  Ethereum ETF başvuruları ve

  Varlık yönetim şirketi ProShares, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna (SEC) spot Ethereum ETF ihracı için başvuru yapan son şirket oldu. ProShares’in ihraç talebinin ardından NYSE Arca’nın bu ürünleri listelemek için kural değişikliği başvurusu da SEC tarafından kabul edildi. Bundan sonraki süreçte düzenleyici kurum, kamunda geri bildirim sürecini başlatacak ve bu süreç 21 gün sürecek ardından başvurunun Temmuz ayı sonuna kadar sonuçlanması bekleniyor.

  Ark Invest ve 21Shares Ethereum ETF Ortaklığı Sonlandı

  Diğer yandan Ethereum ETF’leriyle ilgili son gelişmelerde Ark Invest ve 21Shares Ethereum ETF’i ile ilgili ortaklığını sonlandırdı ve başvurusunu geri çekti. 21Shares ise ardından kendi başvurusunu yaptı.

  ProShares Ethereum’a Yönelerek Bitcoin’i Es Geçti

  Bloomberg ETF Analisti James Seyffart, ProShares’in ETH ETF başvurusunu ve SEC’nin bu başvuruyla ilgili hızlı şekilde aksiyon almasını memnuniyetle karşıladı. İlk vadeli Bitcoin ETF’lerini piyasaya süren ProShares’in spot Bitcoin ETF’lerini es geçerek Ethereum’a yönelmesi ise dikkat çekici bir detay olarak yorumlandı. Uzmanlar, ProShares’in Ethereum ETF’inin diğer başvurularla aynı zamanda onaylanabileceğini düşünüyor. Başvuru sayısının ProShares gibi önemli şirketlerle artmasının ise onayın beklenenden daha kısa sürede gelmesi konusunda etkili olabileceği düşünülüyor.

  Milyarder yatırımcılar neye yatırım yapıyor? Yanıtı InvestingPro’da! Şimdi KAZAN kodunu kullanın, %20’ye varan indirimle kayıt olun. Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz. Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.