Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi ve Riskler – Güncel Durum

  Dogwifhat (WIF) fiyat analizi ve riskleri ile ilgili güncel durum hakkında detaylı bilgi. Dogwifhat (WIF) kripto para birimi için analizler ve yatırım riskleri.

  Dogwifhat (WIF) fiyat analizi

  Dogwifhat (WIF) Fiyat Analizi

  Dogwifhat (WIF), son 24 saat içinde yüzde 10,22 değer kaybederek 3,37 dolara geriledi. Bu düşüş, bir analistin WIF için felaket olabileceğine inandığı seviyeye işaret ediyor. CryptoJack adlı analist, WIF’in 3,5 dolar seviyesinin altında kalması durumunda tehlike sinyali olduğunu belirtti.

  Riskler ve Olası Fiyat Hareketleri

  Popüler memecoin WIF‘te riskler devam ediyor. “Ponzi Trader” takma adlı kripto trader, 4 saatlik fiyat tablosunda oluşan ters modelin, fiyatın hızlı bir toparlanma dönemine işaret ettiğini belirtti. Ancak, WIF’in 2,96 dolar seviyesine geri düşmesi durumunda 20 milyon dolar değerinde long pozisyonların tasfiye olabileceği uyarısında bulundu.

  En Büyük Cüzdan Sahibinden Satış Baskısı

  30 Mart’ta WIF, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,64 dolara ulaşmıştı. Ancak, en büyük cüzdan sahibinin varlıklarının yüzde 84’ünü sattığı ve ortalama satın alma fiyatının yaklaşık yüzde 21 düşüşle 4,31 dolara gerilediği belirlendi. Bu durum, cüzdan sahibinin pozisyonunu azaltmasıyla Açık Faiz’in (OI) son iki ayın en yüksek seviyesine ulaşmasına neden oldu.