Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ekonomik Vurgularla Atatürk Cumhuriyet Kulesi Açılışı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Cumhuriyet Kulesi’nin açılışında ekonomiye dair önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin ekonomik vizyonunu ve gelecek hedeflerini vurguladı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Cumhuriyet

  Atatürk Cumhuriyet Kulesi Açıldı

  Ankara’da gerçekleşen Atatürk Cumhuriyet Kulesi‘nin açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kule hakkında bilgiler verdi. 152 metre yükseklikteki kule, içerisinde kütüphane, spor salonu, nikah salonu, kafeterya ve sergi alanı gibi birçok sosyal imkanı barındırıyor.

  ‘Refah kaybının farkındayız’ başlığı altında, Erdoğan çalışanlar ve küçük esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntılara değindi. Ekonomi üzerinde oynanan sinsi oyunlara dikkat çekerek, hükümetin bu konuda alarma geçtiğini ve çözüm yolları üzerinde yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

  ‘Enflasyonun düşüşe geçeceği güvencesi’ ile devam eden Erdoğan, yılın ikinci yarısında enflasyon oranlarında gözle görülür bir düşüş beklendiğini belirtti. Halkın ve piyasaların endişe etmemesi gerektiğini, ekonomik istikrarın sağlanması için gereken her türlü çabanın gösterildiğini vurguladı.