Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, MÜSİAD Heyetiyle Buluştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Heyeti ile bir araya geldi. Toplantıda iş dünyasının önde gelen isimleri ile önemli konular ele alındı.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) heyetiyle bir araya geldi. Toplantıda Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

  Erdoğan’ın Konuşmasından Öne Çıkanlar:

  • İsrail’e Yardım Tebriği: “İsrail’in soykırım halkına yaptığınız yardımlar dolayısıyla tebrik ediyorum. Türkiye, Gazze’ye gönderdiği 50 bin tona yaklaşan insani yardım malzemesiyle dünyada ilk sıradadır.”
  • Ticari Tedbirler: “İsrail’i ateşkese zorlamak amacıyla ticari olarak bazı tedbirler aldık. Aldığımız bu kararların sonuçlarını iş dünyası ile eşgüdümle yürüteceğiz.”
  • Barış ve Bölgesel İlişkiler: “Biz bölgemizdeki hiçbir ülkeyle düşmanlık peşinde değiliz. Her fırsatta ifade ettiğim gibi biz coğrafyamızda çatışma görmek istemiyoruz. Tüm inançlar olarak hep birlikte barış içinde yaşamak istiyoruz.”
  • Çağrı: “Türk iş adamlarına şunu söylüyorum; dik duracağız. Batının bizim üzerine nasıl saldıracağını çok iyi biliyoruz. Ama ben şu anda MÜSİAD şahsında tüm Türk iş adamlarına şunu söylüyorum; dik duracağız.”