Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Boeing Skandalı: Beklenmedik Ölümler ve Şüpheli Durumlar

  Boeing Skandalı: Beklenmedik ölümler ve şüpheli durumlar hakkında detaylı bilgi. Havacılık endüstrisindeki önemli olayları inceleyen makale. Uzman görüşleri ve analizler.

  Boeing Skandalı: Beklenmedik ölümler

  Joshua Dean’ın Beklenmedik Ölümü

  ABD merkezli uçak şirketi Boeing’in bazı modellerinin güvenliğiyle ilgili endişeleri dile getiren eski çalışanlarından biri olan Spirit AeroSystems’ın eski kalite müfettişi Joshua Dean, antibiyotiğe dirençli MRSA enfeksiyonu nedeniyle hayatını kaybetti. Dean’ın ailesi, ölümünün beklenmedik olduğunu açıkladı.

  John Barnett’ın Şüpheli Ölümü

  Boeing’in eski çalışanlarından John Barnett, Güney Carolina’da kaldığı otelin yakınında aracında ölü bulundu. Barnett, Boeing’in uçaklarında yaşanan üretim hataları konusunda şirketi eleştirmiş ve şirketin kendisine misilleme yaptığını iddia etmişti. Aynı hukuk firmasını temsil eden Barnett ve Dean, şirketin dikkatini çekmiş isimler arasındaydı.

  Boeing’e karşı yasal süreç başlatan ve şirketin uygulamalarını kamuoyuna açıklayan Barnett ve Dean’ın ölümleri, şirketin güvenlik sorunları ve iç dinamikleri hakkında daha fazla soru işareti oluşturmuştur.