Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bitget ile Sporcuların #FarkYarat Kampanyasına Katılımı ve Büyüme Hikayesi

  Bitget’in #FarkYarat kampanyasına sporcuların katılımı ve büyüme hikayesi. Sporcuların deneyimleri ve başarılarıyla dolu ilham verici bir yolculuk.

  Bitget'in #FarkYarat kampanyasına sporcuların

  Sporcuların Katılımı ve Kampanya Detayları

  Dünyanın lider kripto para platformu ve Web3 şirketi Bitget, Türkiye’nin saygıdeğer milli sporcuları Buse Tosun Çavuşoğlu, Samet Gümüş ve İlkin Aydın‘ın #FarkYarat (#MakeItCount) kampanyasına katıldığını duyurdu. Kampanya, 2022 yılında Lionel Messi ile başlamıştı ve bu kampanya, spor alanında kurulan yeni işbirlikleri ile Bitget’in Türkiye’deki kullanıcılarına ilham verme vizyonuna bağlılığının bir kez daha altını çiziyor.

  Sporcuların Başarıları ve Vizyonları

  İşbirliği içinde olduğumuz sporcular, alanlarındaki sıkı çalışmaları ve bağlılıkları ile Azim, Pozitif Tutku ve “Hiçbir İlerleme Küçük Değildir” mentalitesini simgeliyorlar. Bu nitelikler, Lionel Messi’nin öncülük ettiği Bitget’in #FarkYarat (#MakeItCount) kampanyası ile kullanıcılarımıza kendilerini yeni zirvelere taşımak için ilham vermek ve kalıcı bir etki yaratma misyonumuz ile birebir örtüşüyor.

  Bitget’in Büyüme ve Ortaklıkları

  Türkiye, kripto para piyasasında oldukça hızlı bir büyüme katetmekte. Bu sırada Bitget ise 2023’ün 3. çeyreği ile 2024’ün 1. çeyreği arasındaki dönemde bir çok alanda muhteşem bir büyüme elde etti. Bitget, bu süre zarfında yeni kayıtlarda %70’den fazla artışın yanı sıra toplam işlem hacminde %270 ve net yatırma miktarlarında %240’ı aşan yükselişe şahit oldu.

  Bitget, dünyanın her yerinden spor kulüpleri ve sporcularla ortaklık kurmakta ve daha önce İtalya’nın en köklü futbol kulüplerinden e-spor devlerine, yaşayan efsane Lionel Messi ile ortaklığından çok daha fazlasına uzanan, kendi alanlarının en yüksek seviyelerini temsil eden takımlar ve topluluklarla işbirliği yaptı.

  Bitget, saygın ortaklardan oluşturduğu ağı ile güven ve şeffaflık sağlamak, bunun yanı sıra tam anlamıyla kitlesel benimsemeye erişme hedefinden şaşmıyor. Ortaklıklarımız hakkında daha fazla bilgi için buraya ziyaret edin.

  Bitget Hakkında

  2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsası ve Web3 şirketidir. 100’den fazla ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget borsası, öncü Copy Trade özelliği ve diğer işlem çözümleriyle kullanıcıların daha akıllı işlemler yapmalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Eskiden BitKeep olarak bilinen Bitget Wallet, cüzdan işlevselliği, swap, NFT Pazar Yeri, DApp tarayıcısı ve daha fazlasını içeren bir dizi kapsamlı Web3 çözümü ve özelliği sunan dünya standartlarında çok zincirli bir kripto cüzdanıdır.

  Bitget, efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi ve resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL de dahil olmak üzere güvenilir ortaklarla yaptığı iş birlikleri aracılığıyla bireylere kriptoyu benimsemeleri için ilham veriyor.

  Daha fazla bilgi için: Web Sitesi | Twitter | Telegram | LinkedIn | Discord | Bitget Wallet

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.