Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bitcoin Opsiyonları ve Vade Sonu

  Bitcoin opsiyonları ve vade sonu ile ilgili detaylı bilgileri bulabileceğiniz rehberimize hoş geldiniz. Bitcoin opsiyonları hakkında merak ettiklerinizi keşfedin!

  Bitcoin opsiyonları ve vade

  Hafta ortasında küçük bir düşüş yaşanmasına rağmen, kripto piyasaları son birkaç gündür nispeten durgun ve yatay seyir izliyor. Ancak, 10 Mayıs’ta yaklaşık 18.280 adet Bitcoin opsiyon sözleşmesinin vadesi dolacak, bu durum da bazı dalgalanmalara neden olabilir. Bu hafta sona erecek BTC sözleşmelerinin nominal değeri yaklaşık 1,15 milyar dolar olarak kaydedildi.

  Bitcoin Opsiyonlarında Güncel Durum

  Bu haftaki BTC opsiyonları için alım/satım oranı 0,64 olarak belirlendi. Bu durum, açık pozisyonlara göre daha fazla alım ya da uzun pozisyonların vadeye yaklaştığı anlamına gelmektedir. 70.000 dolar ve 100.000 dolar kullanım fiyatlarına sahip uzun pozisyonlar, yaklaşık 700 milyon dolarlık açık pozisyonların çoğunluğunu oluşturuyor.

  Kripto Piyasasında Gidişat

  Kripto piyasaları, %2,1’lik bir artışla toplam piyasa değerinde 2,45 trilyon dolara ulaştı. Ancak, Nisan ortasından bu yana oldukça sınırlı bir hareketle bu seviyede konsolidasyon devam etmektedir. Bitcoin, Mart ortasındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %15 değer kaybederek düşüş eğilimini sürdürmektedir.

  Ethereum ve Diğer Kripto Varlıkları

  Ethereum fiyatları gün içinde 2.953 dolar gibi düşük bir seviyeye geriledi, ancak daha sonra toparlanarak 3.032 dolara yükseldi. Diğer kripto varlıklarında da benzer şekilde sınırlı bir hareketlilik görülmektedir. Bu yazı, yatırım tavsiyesi içermemekte olup her yatırım kararı kişisel araştırmalara dayanmalıdır.